Historia

Green Vitality Industry Co., Ltd jest profesjonalnym producentem form, zajmującym się formami plastikowymi i częścią odlewniczą od 1993 roku.

Dzisiaj, dzięki bogatemu doświadczeniu w formowaniu i stałemu zespołowi inżynieryjnemu i produkcyjnemu, firma Green Vitality stała się niezawodnym dostawcą, a także strategicznym partnerem klientów na całym świecie, aby zapewnić najbardziej wydajne rozwiązanie dla ich zastosowań.

W przyszłości będziemy nadal zapewniać usługi o wartości dodanej i kompleksowe usługi, wprowadzać nowe zaawansowane technologie i maszyny, rozwijać naszą formę wtryskową i kopertę do formowania.

QQ截图20180828173537.jpg

Inżynieria & Usługi projektowe

Pomoc w projektowaniu produktu

Design for Manufacture (DFM)

Analiza przepływu form

W pełni szczegółowa konstrukcja formy

Foremka plastikowa & Odlewanie

Green Vitality Mold działa w dziedzinie formowania tworzyw sztucznych w celu zaspokojenia wysokiego zapotrzebowania na dynamiczny rynek. Możemy dostarczyć Państwu nasze doświadczenie w formach plastikowych do wyszukiwania rozwiązań dla każdej dziedziny, produkcji różnego rodzaju małych i średnich form wtryskowych do części samochodowych, artykułów gospodarstwa domowego i części przemysłowych itp.

90% naszych form jest eksportowanych do ponad 30 krajów, takich jak Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa i Oceania.

Forma na zamówienie, duże części produkcyjne, szybka wysyłka.

Od pierwszego pomysłu do produktu końcowego, chętnie służymy pomocą.

WYKONUJEMY WIĘCEJ NIŻ FORMĘ!

Operacje dodatkowe & montaż

Green Vitality Industry Co., Ltd skraca łańcuch dostaw, wykonując operacje wtórne, montaż i pakowanie.

Zapewnienie produkcji pod klucz w celu skrócenia czasu realizacji i ogólnych kosztów.

W celu skrócenia łańcucha dostaw dostępne są montaż w cyklu i wewnętrzne linie montażowe.

Dostępne są również opcje dekorowania i pakowania, aby Green Vitality stał się dostawcą kompleksowych rozwiązań. Mold it Right.jpg


Green Vitality Industry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Linsen

Słupek: sophia@gv-mold.com

Telefon: 15813836482

Telefon stacjonarny: +86 755 26825352

adres spółki: 1/F, Building 6, North Yongfa Industrial Park,  No.16, Daxing 1st Road, Shajing Town, Bao'an District,  Shenzhen, China (518104)

Stronie internetowej: gvmold.plvipb2b.com

Zapytanie ofertowe